עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

דיבור על הדברים שקוראים בחיים
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

#6 בסוף הדרך עוד תהיה מאושר

04/06/2015 17:57
sleepgarden
לכול אנשי האינטרנט סופ"ש שמח! מלא זמן שלא כתבתי ורציתי לחשוף משהו על עצמי. אני כרגע נמצא בשלב בחיים בו אני עמוס ומתקשה למצוא שלווה, נורא לא כיף לי במקום בו אני נמצא ואני עבדתי על לשנות לעצמי את המקום בו אני ככה וגיליתי שהעבודה עבדה וכשאסיים אם המקום שבוא אני נמצא אגיע למקום טוב יותר. 

החיים שלנו נמצאים תמיד בעליות ומורדות. לא תמיד נעלה למעלה כי לא כולנו מושלמים, וחיים שהם קו מישורי אלו הם חיים בטוחים שיביאו לנו הרבה שגרה אך לא סיפוק. כשאנחנו נמצאים בעליות אנחנו צריכים "להנות מהנסיעה" ולדעת שאנחנו עושים טוב, אך גם להיות מוכנים לרגע בו אנחנו אולי נמעד וניפול. כשאנחנו בירידה עלינו לנסות "ללחוץ על הברקס" ולעצור את התהליך. אך מה אם זה תהליך שאי אפשר לעצור? כמו פיטורים ואבטלה, מינוי והעברה למקום אחר שאתה לא אוהב, או אפילו מוות פתאומי של קרוב משפחה שמביא אווירת אבל. 

אז כשאנחנו בירידה, בחוסר השליטה והתקווה, עלינו להבין שעכשיו אולי חרא ונכון ואולי מבאס אבל צריך לעשות הפרדה מאוד הכרחית למשהו שתמיד נוטים לעשות כשנמצאים בחרא -חזיונות נוראיים שיהיה ככה תמיד והמצב לא ישתפר ושאולי זה יזלוג לעוד תחומים נוספים. החלק השני הוא רציונליות שלרוב יבוא עם עוד חלק של יצירת התקווה שלה אנחנו כול כך זקוקים. להבין שכול מה שקורה לנו הוא לטובה ולכול יש סיבה. 

בסוף הדרך נצא מהחוויה הזאת מחוזקים במשהו בין עם זה שינוי עבודה ואנשים חדשים, ידע חדש, ביטחון או משהו ממשי. כי כמו שכבר אמרתי החיים הם לא רק עליות או רק ירידות הם שילוב של שניהם. ירדת, לא טוב לך מצוין עכשיו מפה אתה תעלה אולי זה ייקח שבוע חודש או חצי שנה אפילו אבל המקום הזה ישתנה וככול שרע לך יותר תאחז בתחושה שזה כמו כול דבר בחיים יגמר בסוף. כי בסופו של דבר אנו עשויים לא רק מהצלחות אלא גם מהקשיים.

"אלוהים ברא אותנו אך ורק כדי שנהיה מבסוטים, אך לא מצא דרך לעשות זאת בלי לתת לנו קשיים, שכן אם יהיה לנו הכול בלי מאמץ, איך נהיה מבסוטים?" (אילן הייטנר, קציצות)
הסטייליסטית לירון
יוסי איתן
04/06/2015 18:12
אהבתיהבלוג שלי:
www.dailymotion.com/video/x2soj7y
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: