עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

דיבור על הדברים שקוראים בחיים
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

#4 כישרון למגירה

11/04/2015 21:54
sleepgarden
כישרון, ביישנות, ביטחון עצמי, פוטנציאל

ושוב אנשי האינטרנט אנחנו נפגשים... היום אדבר אתכם על תופעה שאני לא בטוח שקוראת לכולם, תופעה שמתאפיינת בעיקר אצל אנשים ביישנים אבל יכול להיות שגם אתכם היא תפסה...

אז מהי אותה תופעה או אותה דרך ההתנהגות? ובכן זהו חלום ופנטזיה, אבל לא סתם אשליה אלא רצון שמישהו יבוא ויגלה אותנו- יוציא מאתנו את מה שחבוי מאחרים ואנחנו ידענו אותו מזמן, זה משהו שכשיתגלה יגרום להפסקת פעימה של הקהל. רצון שמצב מסוים יחשוף את היותנו מעולים וטובים. אנחנו לא חושפים את הדברים האלה מבושה או מפחד הדחייה אבל תמיד אנחנו חולמים להיות מי שבנשף תתגלה ככוסית על כמו בסרטי הדיסני, מי שברגע האמת כשהגורל ידפוק על הדלת ישיר כמו זמר מנוסה וכולם יישארו פעורי פה, מי שמצייר יפה ומקווה שיום אחד יבחינו בזה וכך בעצם ישימו לב שהוא קיים...


אבל למה בעצם אנחנו לא מוציאים את הכישרון והטוב החוצה? למה אנחנו צריכים להסתמך על מקרים או אנשים שיוציאו את היכולות השונות הללו ושהרצון לבלוט יתגשם? אם לא ניקח שליטה על חיינו אף אחד לא ייתן לנו אותה. אנחנו צריכים להפריד בין סרטי הדיסני שגדלנו עליהם בה הילד הביישן בסוף זוכה בחברה פרסום או אהדה... אם אתה ביישן בשעה וחצי לא תלמד איך להיות פופולרי באופן שכבתי כי זה תהליך. ואם יש לך כישרון אל תחכה שיתגלה ביד המקרה תוציא אותו!

כי בחיים האמתיים אם לא נפתח את הכישרון ונוציא אותו לעולם נתגאה בו גם אם הוא עדיין לא מושלם, כי הוא עדיין שלנו והוא מייחד אותנו, כול הפוטנציאל ייעלם.


צאו ושירו, רקדו, ציירו, גלשו על גלים, תכינו תוכנות, תתפרו שמלות ועוד מלא אפשרויות השמיים הם הגבול כול עוד אתה נשאר על הקרקע ולא טס אליהם. דרך צלחה!


"אנשים מסוימים רוצים שזה יקרה, אנשים מסוימים מתפללים שזה יקרה, אחרים גורמים לזה לקרות." (מייקל ג'ורדן)

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: